NEXT 4 presenteert: the India Experience
[Kiran Rao | India | 2010 | 103' | Hindi, Engels gesproken | Engels ondertiteld ]
Rialto heeft de afgelopen jaren een mooie traditie opgebouwd: een paar keer per jaar wordt de programmering overgenomen door leerlingen van een middelbare school. Dit keer zijn het (v.l.n.r.) Luca, Jamy, Kars en Sophie van de IVKO – zij vormen NEXT 4. De vier bedenken, produceren en organiseren van a tot z een avondvullend en avontuurlijk programma, waarin ditmaal alles draait om de film Dhobi Ghat (Mumbai Diaries) van de Indiase regisseur Kiran Rao – een intrigerend liefdesverhaal en een ode aan de miljoenenstad Mumbai.
Natuurlijk heeft het IVKO-team de film niet zomaar uitgekozen. Elementen van hun eigen kunstzinnige opleiding spelen een prominente rol in deze fantastische film: schilderen, fotografie en acteren.
Zet al je zintuigen op scherp en beleef de India Experience in Rialto, dat voor één keer wordt omgetoverd tot een Indiase bioscoop.
Dhobi Ghat (Mumbai Diaries)
Kiran Rao | India | 2010 | 103’ | Hindi, Engels gesproken, Engels ondertiteld
Wanneer de werelden van vier zeer verschillende mensen elkaar kruisen, verandert hen dat voor altijd. Fragmenten uit hun leven - een videodagboek, zwart-wit foto’s en tekeningen - vormen een portret van de stad Mumbai en haar inwoners, met elkaar verbonden door verlangen, eenzaamheid en liefde.
- PREMIČREDATUM:
- 9 maart 2012
Rialto | Ceintuurbaan 338 | 1072 GN Amsterdam | rialto@rialtofilm.nl | +31 (0)20 676 87 00


