Agenda

dinsdag 24 januari
Cartas da Guerra première 14:30 19:00
De kinderen van juf Kiet regulier 13:00
How to Meet a Mermaid regulier 12:45
I pugni in tasca Klassiek 19:15
I, Daniel Blake regulier 17:20
Juste la fin du monde regulier 12:30
Neruda regulier 17:10
On the Other Side première 21:45
The Salesman regulier 21:30
The Violin Teacher regulier 15:15 19:30
To My Beloved Premières 15:00 16:45
Toni Erdmann regulier 21:00
woensdag 25 januari
Cartas da Guerra première 14:30 19:00
How to Meet a Mermaid regulier 12:45
I, Daniel Blake regulier 13:15 17:20
Julius in Winterland (6+) Jong 15:15
Juste la fin du monde regulier 12:30 21:45
Neruda regulier 17:10
On the Other Side première 21:30
Sweet Dreams (Fai bei sogni) regulier 16:30
The Salesman regulier 14:50
The Violin Teacher regulier 19:30
To My Beloved Premières 19:15
Toni Erdmann regulier 21:00
donderdag 26 januari
Cartas da Guerra première 14:30 18:45
De kinderen van juf Kiet regulier 12:30
Juste la fin du monde regulier 12:40
LA RIOT - Moonlight Podium 21:15
Moonlight Premières 14:45 19:00
On the Other Side première 19:30
The Salesman regulier 16:30
The Student Premières 15:00 21:30
The Violin Teacher regulier 16:50
To My Beloved Premières 12:15 17:15
Toni Erdmann regulier 21:00
vrijdag 27 januari
Cartas da Guerra première 19:15
De kinderen van juf Kiet regulier 12:30
I, Daniel Blake regulier 16:45
Juste la fin du monde regulier 12:40
Mister Universo - IFFR Live Podium 19:00
Moonlight Premières 14:45 17:00 21:15
On the Other Side première 19:30
Prevenge - IFFR Live Podium 22:30
The Salesman regulier 14:30
The Student Premières 15:00 21:30
To My Beloved Premières 12:15 17:15
zaterdag 28 januari
Cartas da Guerra première 12:45
Home - IFFR Live Podium 20:00
Juste la fin du monde regulier 14:00
Moonlight Premières 14:45 16:50 19:00 21:15
On the Other Side première 18:20
The Man (Mesteren) - IFFR Live Podium 16:00
The Salesman regulier 12:30
The Student Premières 15:00 21:30
The Violin Teacher regulier 17:15
To My Beloved Premières 19:15
zondag 29 januari
A Wedding (Noces) - IFFR Live Podium 16:00
Cartas da Guerra première 12:15 21:15
How to Meet a Mermaid regulier 11:10
I, Daniel Blake regulier 13:00
Juste la fin du monde regulier 14:00
Mijn naam is Courgette Jong 12:40
Moonlight Premières 14:45 16:50 19:00
On the Other Side première 11:00 18:20
The Giant - IFFR Live Podium 20:00
The Student Premières 15:00 21:30
The Violin Teacher regulier 17:15
To My Beloved Premières 19:15
maandag 30 januari
Cartas da Guerra première 14:30 18:45
I, Daniel Blake regulier 16:30
Moonlight Premières 14:45 19:00 21:15
Neruda regulier 12:15
On the Other Side première 12:50
The Salesman regulier 12:30
The Student Premières 15:00 21:30
The Violin Teacher regulier 17:15
To My Beloved Premières 19:15
Toni Erdmann regulier 21:00
dinsdag 31 januari
Cartas da Guerra première 14:30 18:45
De kinderen van juf Kiet regulier 12:30
I pugni in tasca Klassiek 19:30
I, Daniel Blake regulier 16:30
Juste la fin du monde regulier 12:40
Moonlight Premières 14:45 19:00 21:15
The Student Premières 15:00 21:40
The Violin Teacher regulier 16:50
To My Beloved Premières 12:15 17:15
Toni Erdmann regulier 21:00
woensdag 1 februari
Cartas da Guerra première 14:30 18:45
I, Daniel Blake regulier 13:00
Moonlight Premières 14:45 19:00 21:15
Neruda regulier 12:15
On the Other Side première 12:50 19:30
The Salesman regulier 16:30
The Student Premières 15:00 21:30
The Violin Teacher regulier 16:50
To My Beloved Premières 17:15
Toni Erdmann regulier 21:00