Agenda

dinsdag 22 augustus
93 Days - WCA Wereld 18:45
Aquarius première 13:45 20:30
Beyond the Mountains and Hills Premières 16:45
DEBALIE@WCA: The Net Wereld 19:00
Green White Green - WCA Wereld 21:15
La Chana regulier 17:00
La mort de Louis XIV Premières 14:30
Louise en hiver Premières 16:30
Tramontane Premières 14:45 18:30
Vaya - WCA Wereld 21:45
woensdag 23 augustus
Aquarius première 20:30
Beyond the Mountains and Hills Premières 16:45
Brandweerman Sam: UFO Alarm (3+) - Kinderfilmzomer Jong 15:00
El sonido de las cosas - WCA Wereld 19:00
Kedi - voorpremière Premières 14:30
La Chana regulier 17:00
Pluk van de Petteflet (6+) - Kinderfilmzomer Jong 14:45
Shai & Newton - WCA Wereld 21:00
The Net - WCA Wereld 18:45
The Sense of an Ending regulier 16:15
Tramontane Premières 18:30
Vazante - WCA Wereld 21:15
donderdag 24 augustus
Aquarius première 14:15 21:15
Green White Green - WCA Wereld 17:00
Kedi Premières 14:30
Kedi - WCA Wereld 19:30
La Chana regulier 17:15
Mrs Right Guy - WCA Wereld 19:00
Sepultura Endurance - WCA Wereld 21:30
Tess - WCA Wereld 16:45
The Unseen - WCA Wereld 19:45
Tramontane Premières 15:15
Wùlu - WCA Wereld 21:45
vrijdag 25 augustus
Aquarius première 14:15 21:00
Bar bahar - WCA Wereld 19:00
Go Cuba! - Programme 1 - WCA Wereld 19:15
Go Cuba! - Programme 2 - WCA Wereld 21:40
Kedi Premières 14:30 19:30
La Chana regulier 17:15
La novia del desierto - WCA Wereld 21:20
The Unseen - WCA Wereld 17:00
Thina Sobabili: the Two of Us - WCA Wereld 16:45
Tramontane Premières 15:15
zaterdag 26 augustus
93 Days - WCA Wereld 14:45
Aquarius première 21:15
Brandweerman Sam: UFO Alarm (3+) - Kinderfilmzomer Jong 14:00
El sonido de las cosas - WCA Wereld 16:00
Go Cuba! - Programme 1 - WCA Wereld 18:45
Go Cuba! - Programme 3 - WCA Wereld 17:15
Kedi Premières 17:30 19:15
La novia del desierto - WCA Wereld 21:30
Pluk van de Petteflet (6+) - Kinderfilmzomer Jong 15:15
Una mujer fantástica -WCA Wereld 21:00
Vazante - WCA Wereld 18:00
Wallay - WCA Wereld 14:15
zondag 27 augustus
Aquarius première 16:15 21:00
Brandweerman Sam: UFO Alarm (3+) - Kinderfilmzomer Jong 15:30
Kedi Premières 14:30 16:45 19:15 20:45
La Chana regulier 17:15
La mort de Louis XIV Premières 21:15
Louise en hiver Premières 19:30
Pluk van de Petteflet (6+) - Kinderfilmzomer Jong 15:15
Tramontane Premières 18:45
maandag 28 augustus
Aquarius première 16:15 21:00
De Parade Premières 19:30
Kedi Premières 12:45 14:30 16:45 19:15 20:45
La Chana regulier 17:15
La mort de Louis XIV Premières 21:15
Louise en hiver Premières 15:15
Pop Aye regulier 13:00
The Sense of an Ending regulier 12:30
Tramontane Premières 14:45 18:45
dinsdag 29 augustus
Aquarius première 16:15 21:00
Kedi Premières 12:45 14:30 16:45 19:15 20:45
La Chana regulier 17:15
La mort de Louis XIV Premières 21:15
Louise en hiver Premières 15:15 19:30
Pop Aye regulier 13:00
The Sense of an Ending regulier 12:30
Tramontane Premières 14:45 18:45
woensdag 30 augustus
Aquarius première 16:15 21:00
Brandweerman Sam: UFO Alarm (3+) - Kinderfilmzomer Jong 15:30
Kedi Premières 12:45 14:30 16:45 19:15 21:30
La Chana regulier 17:15
La mort de Louis XIV Premières 21:15
Louise en hiver Premières 19:30
Pluk van de Petteflet (6+) - Kinderfilmzomer Jong 15:15
Pop Aye regulier 13:00
The Sense of an Ending regulier 12:30
Una mujer fantástica - voorpremière regulier 19:30